środa, 26 lutego 2014

Babski temat - torebki

Witam, luty się kończy a ja piszę pierwszy post, no cóż. Dziś torebki typu listonoszka, już kiedyś jedną podobną uszyłam. Uszyte z sztucznego zamszu, czarne, na zamek, a klapka zamykana na zapięcie magnetyczne. Wnętrze bawełniane na watolinie (tzn. bawełna pikowana z watoliną). W środku są kieszonki dzielone i kieszonka na zameczek, jest też kółeczko do którego można podczepić etui na telefon. Pasek jest regulowany, środek pomieści zeszyt A4.
Jedna jest z kokardą też zamszową koloru ciepły brąz, druga z czarnym kwiatkiem. Niestety zdjęcia ogólnie nie najlepsze, przede wszystkim torebki są czarne a nie szare czy granatowe.


 Wnętrza są takie same, tylko inny kolor zameczka w kieszonce. Etui do telefonu - środek też z bawełną i watoliną więc nic się nie obije i telefon będzie miał mięciutko, zapinane na mały magnesik, karabińczyk do zaczepiania.


No tyle z tematu torebek, a teraz coś dla małych kobiet - lalkowe spodenki uszyte ze skarpetek bubli, których nie mogłam nawet wcisnąć na stopy, ale były nowe i szkoda wyrzucić.
To Karolinka - bobas mojej córci.  
Trzeba było by jeszcze coś dla Karola jej brata bliźniaka.

Tymczasem.


1 komentarz:

  1. Fajne torby, ale faktycznie kolor widać chyba na czwartym zdjęciu.... niestety ten brak światła, ale już niedługo wiosna i możliwość robienia zdjęć w plenerach :) przy naturalnym oświetleniu.... bardzo podoba mi się zastosowanie za małych skarpetek :)

    OdpowiedzUsuń