piątek, 15 listopada 2013

Świąteczne poszewki

Dziś uszyte, jeszcze gorące poszewki na jaśki. Do Bożego Narodzenia niby jeszcze daleko, ale przygotowywać się już można. W kolorze czerwonym i klimacie świątecznym. Proste poszewki na zakładkę w typowym rozmiarze z dodatkową ramką - motylkiem, nie wiem jak ją nazwać. To one.

Coś nie mam polotu pisarskiego, nic a nic, krótkie i straszliwie rzeczowe te moje posty, może kiedyś jakaś wena na mnie spłynie. 
Tymczasem.

4 komentarze:

 1. Świetny materiał. Też nie wiem jak się fachowo nazywa to co nazwałaś motylkem, ale właśnie z takim wykończeniem poszewki są według mnie ładniejsze i nabierają odświętnego wyglądu. Przymierzam się żeby takie uszyć, ale nie za bardzo wiem jak je zrobić. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudna ta poszewka! i wszystkie inne twory :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam serdecznie,
  Chciałabym przedstawić dwie facebookowe zabawy. Mam nadzieję, że nagrody przypadną komuś do gustu i zechce się przyłączyć :) Ponieważ już niedługo święta, w jednej z tych zabaw do wygrania są książeczki dla dzieci o tematyce świątecznej. Wygrywają aż trzy osoby! W drugiej rozdawajce również wygrywają trzy osoby, za to nagrodami będzie wspaniała pamiątka w formie zdjęć w krysztale! Z całą pewnością warto wziąć udział. Zasady są niezwykle proste i w bardzo łatwy sposób można zdobyć fajne nagrody :)

  A jeśli macie w domku jakąś małą księżniczkę to na Babylandii i dla niej znajdzie się ciekawa zabawa z pięknymi nagrodami :)

  Nie chce nadużywać gościnności i nie będę wklejała tutaj linków. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to serdecznie zapraszam na mój profil, tam znajdują się blogi "Książeczki synka i córeczki" oraz "Babylandia". Banerki znajdują się na paskach bocznych. Klikając w nie traficie na te rozdawajki :)

  Od razu chcialabym bardzo przeprosić za tą autopromocję. Wiem, że wiele osób ma czegoś takiego po dziurki w nosie, jeszcze więcej z pewnością uważa to za brak wychowania czy też szacunku. Ja z całą pewnością mam w zamierze jedynie poinformowanie choć grupki ludzi o tych zabawach. Wiele takich osób dziękuję mi za informacje, ponieważ inaczej nie mieliby o niej pojęcia. Mam nadzieję, że w tym przypadku będzie tak samo :) W razie czego proszę usunąć to zaproszenie...
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj Dorota ,mam dobrą wiadomosc ,wygrałas u mnie candy.Proszę Cię o kontakt monikamala22@gmail.com

  OdpowiedzUsuń